MBR20300F
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR20300F
JLCPCB Part #
C53154939
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 200A 20A 300V 70uA@300V 910mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS