MBR10150A
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR10150A
JLCPCB Part #
C5143082
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 10A 150A 150V 20uA@150V 830mV@5A TO-220 Schottky Diodes ROHS