SRT3100M
Extended
Manufacturer
MOSPEC Semicon
MFR.Part #
SRT3100M
JLCPCB Part #
C139001
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100V 3A 560mV@3A 75A DO-201AD Schottky Diodes ROHS