MBRF20150CK
Extended
Manufacturer
MOSPEC Semicon
MFR.Part #
MBRF20150CK
JLCPCB Part #
C138910
Package
TO-220AB-3
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 10A 10uA@150V 150A 150V 950mV@10A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS