MM3Z8V2W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z8V2W
JLCPCB Part #
C3019198
Package
SOD-323W
Description
1 Independent 300mW 30Ω 500nA@5V 7.7V~8.7V 8.2V ±5% SOD-323W Zener Diodes ROHS