MM1Z6V8W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM1Z6V8W
JLCPCB Part #
C2962420
Package
SOD-123W
Description
1 Independent 30Ω 500mW 500nA 6.4V~7.2V 6.8V SOD-123W Zener Diodes ROHS