MM3Z8V2W
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM3Z8V2W
JLCPCB Part #
C2856979
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300mW 30Ω 500nA@5V 7.7V~8.7V 8.2V SOD-323W Zener Diodes ROHS