MM3Z4V3BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z4V3BW
JLCPCB Part #
C4749038
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 300mW 4.21V~4.39V 4.3V 5uA@1V SOD-323W Zener Diodes ROHS