BZT52C11W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C11W
JLCPCB Part #
C3019321
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10.4V~11.6V 100nA@8V 11V 150Ω 20Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS