MM3Z3V6W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z3V6W
JLCPCB Part #
C3019203
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@1V 130Ω 3.4V~3.8V 3.6V 300mW SOD-323W Zener Diodes ROHS