MM3Z3V3W
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM3Z3V3W
JLCPCB Part #
C2856969
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 20uA@1V 3.1V~3.5V 3.3V 300mW SOD-323W Zener Diodes ROHS