MM3Z20BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z20BW
JLCPCB Part #
C4749050
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15V 19.6V~20.4V 20V 300mW 50Ω ±2% SOD-323W Zener Diodes ROHS