SMDJ51CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ51CA
JLCPCB Part #
C438271
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 2uA 36.4A 3kW 51V 62.7V 82.4V SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS