MM3Z15WAT
Extended
Manufacturer
Agertech
MFR.Part #
MM3Z15WAT
JLCPCB Part #
C2890494
Package
SOD-323W
Description
1 Independent 100nA@11V 13.8V~15.6V 15V 300mW 40Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS