MM3Z15BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z15BW
JLCPCB Part #
C4749052
Package
SOD-323W
Description
1 Independent 100nA@11V 14.7V~15.3V 15V 300mW 40Ω ±2% SOD-323W Zener Diodes ROHS