BZT52C24W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C24W
JLCPCB Part #
C3019310
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@16.8V 22.8V~25.6V 24V 500mW 70Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS