CD43N-1R0M
MFR.Part #
CD43N-1R0M
JLCPCB Part #
C2875600
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1uH 3.8A 33mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS