RT100KP71A
MFR.Part #
RT100KP71A
JLCPCB Part #
C20471216
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 133V 71V 723A 79.3V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS