MXMS-1.25-07P-WT1-0-A
MFR.Part #
MXMS-1.25-07P-WT1-0-A
JLCPCB Part #
C19185671
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 13.55mm 1x7P 200V 3.55mm 3.55mm 7 7P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin White SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS