MXMS-1.25-04P-WT1-0-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MXMS-1.25-04P-WT1-0-A
JLCPCB Part #
C19185668
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1x4P 200V 3.55mm 3.55mm 4 4P 9.8mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin White SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS