MX25C-7.62-08P-BK01-Cu-S-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX25C-7.62-08P-BK01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C7542182
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 14~22 15A 1x8P 2-Side 300V 7.62mm 8 8P Black M3 Mid Terminal Straight Plugin,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS