MX7620-7.62-04P-GN01-Cu-S-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX7620-7.62-04P-GN01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C5188499
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x4P 2-Side 2.5 20A 300V 4 4P 7.62mm Green M3 Side Mount Straight 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS