MX2EDGRC-7.62-03P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGRC-7.62-03P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C19724642
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 300V 3P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS