MX35R-8.25-10P-BK01-Cu-S-A
MFR.Part #
MX35R-8.25-10P-BK01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C49142515
Package
Push-Pull,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~22 1x10P 2-Side 2.5 20A 300V 8.25mm Black M3 Mid Terminal Right Angle Push-Pull,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS