MX15EDGKN-3.5-05P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGKN-3.5-05P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5290433
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~24 1x5P 3.5mm 300V 5 5P 8A Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS