MX2EDGVC-5.08-15P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGVC-5.08-15P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5188055
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15 15A 15P 1x15P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS