MX2EDGRKP-5.08-04P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX2EDGRKP-5.08-04P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C48688222
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~28 15A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Green Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS