MX15EDGVC-3.81-12P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGVC-3.81-12P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5188190
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 1x12P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS