MX15EDGKDM-3.81-04P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGKDM-3.81-04P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C20616807
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Male Plug Screw Spring Connection Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS