MX142V-5.08-02P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX142V-5.08-02P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688027
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10A 16~22 1x2P 2 2P 300V 5.08mm Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS