MX142R-7.62-10P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX142R-7.62-10P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688025
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10 10A 10P 16~22 1x10P 300V 7.62mm Green Right Angle Push-Pull,P=7.62mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS