MX1016A-10.16-03P-GY01-Fe-PS-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX1016A-10.16-03P-GY01-Fe-PS-A
JLCPCB Part #
C5188531
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10.16mm 1x3P 3 3P 57A 650V 6~20 Beige M4 Through Hole 插件,P=10.16mm Screw Terminal Blocks ROHS