ME80N75F
Extended
Manufacturer
MATSUKI
MFR.Part #
ME80N75F
JLCPCB Part #
C709756
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 146pF 27.9nC@4.5V 43.4W 4V 55.7A 6.16nF 75V 8mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS