ME4565A-G
Extended
Manufacturer
MATSUKI
MFR.Part #
ME4565A-G
JLCPCB Part #
C709738
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 15nC@10V 22mΩ@10V 24pF 2W 3V 40V 5.3A、6.9A 565pF SOP-8 MOSFETs ROHS