MS220N10JDT0
Extended
Manufacturer
MASPOWER
MFR.Part #
MS220N10JDT0
JLCPCB Part #
C50726505
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.435nF 1.9mΩ@10V 100V 12.3nF 176nC@10V 220A 272W 3V 52pF TO-220 MOSFETs ROHS