DSS17-06CR
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSS17-06CR
JLCPCB Part #
C3757310
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 17A 200A 3.17V@15A 500uA@600V 600V TO-247-3 Schottky Diodes ROHS