VUO28-12NO7
MFR.Part #
VUO28-12NO7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2V@10A 1.2kV 130A 300uA@1200V 30A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS