VBO78-12NO7
MFR.Part #
VBO78-12NO7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.14V@40A 1.2kV 100uA@1200V 80A 810A Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS