VBO25-16AO2
MFR.Part #
VBO25-16AO2
JLCPCB Part #
C3589523
Package
FO-A
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.36V@55A 1.6kV 300uA@1.6kV 370A 38A Single-Phase Rectifier FO-A Bridge Rectifiers ROHS