MMO74-12IO6
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MMO74-12IO6
JLCPCB Part #
C17590597
Package
SOT-227-4
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 1.5V 100mA 100mA 2 SCR 53A SOT-227-4 Thyristors (SCR)/Modules ROHS