IXFH60N65X2-4
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFH60N65X2-4
JLCPCB Part #
C3281106
Package
TO-247-4L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7pF 108nC@10V 3.54nF 52mΩ@10V 5V 6.3nF 60A 650V 780W N-Channel TO-247-4L MOSFETs ROHS