MCC162-14IO1B
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCC162-14IO1B
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.4kV 150mA 2 SCR 2.5V 200mA 300A - Thyristors (SCR)/Modules ROHS