MDD95-22N1B
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MDD95-22N1B
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Series Connection 1.43V@300A 120A 2.2kV 2.8kA 200uA@2200V - Schottky Diodes ROHS