IXYX25N250CV1HV
MFR.Part #
IXYX25N250CV1HV
JLCPCB Part #
C3191894
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 2.5kV 7.3mJ 8.3mJ 937W 95A TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS