IXYP15N65C3
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXYP15N65C3
JLCPCB Part #
C17638490
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 15ns 19nC 2.5V@15V,15A 200W 38A 650V 68ns TO-220-3 IGBT Transistors / Modules ROHS