CNA30E2200FB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
CNA30E2200FB
Description
-10℃~+70℃@(Tj) 1 SCR 2.2kV 2.5V 200A 250mA 300mA 3V 47A - Thyristors (SCR)/Modules ROHS