IXTY26P10T-TRL
MFR.Part #
IXTY26P10T-TRL
JLCPCB Part #
C3281444
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 150W 26A 3.82nF 4.5V 52nC@10V 90mΩ@10V TO-252AA MOSFETs ROHS