IXTA76P10T-TRL
MFR.Part #
IXTA76P10T-TRL
JLCPCB Part #
C3281580
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 13.7nF 197nC@10V 25mΩ@10V 298W 4V 76A TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS