IXTP230N075T2
MFR.Part #
IXTP230N075T2
JLCPCB Part #
C508473
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 178nC@10V 230A 4.2mΩ@10V 480W 4V 75V TO-220 MOSFETs ROHS