IXTP20N65X2M
MFR.Part #
IXTP20N65X2M
JLCPCB Part #
C3290260
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.06nF 1.45nF 1.4pF 185mΩ@10V 20A 27nC@10V 36W 4.5V 650V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS